Big Stars ödülü 3.kez Logo Yazılım’ın 

Törende sıralamaya giren 50 firmanın yanı sıra, “Big Stars”, “Women in Tech” , “Cross-Border” ve “Runner Ups” ödülleri de sahiplerini buldu.GOSB’da faaliyetlerini sürdüren Türkiye’nin en büyük halka açık yerli yazılım şirketi Logo Yazılım, törende 3. kez “Big Stars” ödülüne layık görüldü. Online olarak gerçekleşen ve Teknoloji ve Girişimcilik Yazarı Timur Sırt’ın moderatörlüğünü yaptığı  Ödül Törenine firma adına Logo Yazılım Türkiye Genel Müdürü Akın Sertcan katıldı ve bir konuşma yaptı.

BERQNET FIREWALL İLK 50 ARASINDA

Deloitte Türkiye ve  Facebook iş birliği ile düzenlenen Logo Teknoloji ve Yatırım A.Ş ile geliştirdiği Berqnet Firewall ile de bir başka ödül kazandı. Her ölçekteki işletmenin siber güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla 2013 yılında kurulan Logo Siber Güvenlik’in %100 yerli AR-GE ekibi tarafından geliştirilen Berqnet Firewall ürünü Tüm Türkiye’de 900’ü aşan iş ortağıyla 10.000’den fazla işletme tarafından tercih edilmekte. Tüm işletmelerin siber güvenlik ihtiyaçlarını çözmek için tasarlanan Berqnet’i; restoran ve kafelerden öğrenci yurtlarına, otellerden belediye kurumlarına, üretim tesislerinden enerji santrallerine, devlet kurumlarından özel işletmelere, küçük bir avukatlık bürosundan orta boyutlu bir müşavirlik firmasına kadar büyüyen, büyümek isteyen ve iş süreçleri içinde internet bulunan herkes kullanabiliyor.

LOGO YAZILIM GENEL MÜDÜRÜ AKIN SERTCAN CANLI BAĞLANTIYLA KATILDI 

Ödül töreninde canlı yayına bağlanan Logo Yazılım Türkiye Genel Müdürü Akın Sertcan, “Deloitte’nin doğrudan yönettiği bu ödülü 3.kez kazanmak bize gurur verdi. Bu ödül hem şirketimiz çalışanları için bir motivasyon, hem de büyüme stratejimiz için de doğru yolda olduğumuzu bize göstermekte. Türkiye’nin uluslararası yazılım  markası olan Logo Yazılım , 1984 yılından bu yana sektörün öncü kuruluşu olarak dünya teknolojilerine, dünya trendlerini uygun olarak her türlü yenilik ve gelişmeleri ürünlerimizde sunmaya çalışıyoruz. Amacımız hem müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretmek,  hem ekosistemimize daha fazla değer yaratmak için iş hedefleri belirlemek. Tüm logo ekosisteminde güçlü bir sistem oluşturmak. Sizlerden aldığımız güçle yüksek katma değerli ürünler sürmeye ve yazılım ekosistemine katkı vermeye, ülke ekonomisine pozitif değer yaratmaya  devam edeceğiz. Pandemi döneminin sıkıntısı içerisinde almış olduğumuz bu ödül bizim için önemli. Öncelikle Deloitte’ye ve bu ödülü almamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.