İK Sertifika Programı için geri sayım!

Farklı sektörlerde, alanında deneyimli eğitmenlerle mesleki uygulamalarla bütünsel olarak ele alan sertifika programında, katılımcıların, insan kaynakları yönetimi fonksiyonlarına ilişkin güncel bilgileri edinmesi, günümüz dinamikleri ve koşullarında sahip olması gereken yetkinlikleri irdelemesi, örnek uygulamalar ile kendilerini ve işletmelerindeki insan kaynakları süreçlerini stratejik bir yaklaşımla geliştirmeye yönelik bir deneyim yaşamalarını sağlamaları hedefleniyor.

66 SAATLEK PROGRAM  27 ŞUBAT’TA SONA ERECEK

Hafta içi ve Hafta Sonu olmak üzere iki ayrı alternatifte düzenlenecek olan 66 saatlik etkinliğin hafta içi Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe uygulaması 4 Ocak – 22 Şubat 2021 tarihleri saat 19.30-22.30 saatleri arasında , hafta sonu uygulaması ise 9 Ocak -27 Şubat 2021  tarihleri arasında Cumartesi saat 13.30-18.30 Pazar günü ise 10.00-14.00 saatleri arasında iki ayrı alternatif olarak de düzenlenecek.

ZENGİN KONUŞMACILAR, ZENGİN İÇERİK

İKAMİD, online İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika programı’na birbirinden renkli konuklar ve zengin içerikler katılımcılara aktarılacak. Programda,  Ciner Yayın Holding İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Erkan Ataman, Mars Lojistik İnsan Kaynakları Direktörü Nihal Kansu, Eksen Grup İnsan Kaynakları Yöneticisi Onur Alparslan, Alışan Lojistik İnsan Kaynakları Müdürü Dr. Gülşahiden Durucan , Mutlu Akü İnsan Kaynakları Müdürü Arife Ceren Gürsoy, Alışan Lojistik İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı Hamit Akar, Atabey Eğitim Kurumları İnsan Kaynakları Müdürü Banu İçli Öner , PUPA Danışmanlık İnsan Kaynakları Danışmanı Özkan Başak, Çalık Holding Mevzuat ve Uyum Müdürü Lütfi Cihan Gülmez ,BNC Insight Kurucusu Emre Tuna Aydın, Eğitmen- Yazar Erim Hısım, Çalık Holding Bordro ve Özlük İşlemleri Müdürü Mustafa Çağlayan, Kipaş Holding İnsan Kaynakları Müdürü Emin Yüksel ‘in yanı sıra İKAMİD Yönetim Kurulu Başkanı, Alışan Lojistik İdari İşler Direktörü Ayhan Özekin eğitimci  olarak yer alacaklar.

SERTİFİKA SINAVI 7 MART 2021”DE

Programa % 80 devam zorunluluğu bulunurken , devam koşulunu sağlayan ve program sonunda yapılacak sınavda başarılı olan (100 üzerinden 60) katılımcılar sertifika almaya hak kazanacak. Sertifika sınavı 07 Mart 2021 Pazar günü saat 13.30-17.30 saatleri arasında yapılacak. Devam koşulunu sağlayan ancak sınavda geçer puan alamayan katılımcılara ise katılım belgesi verilecek. İKAMED yönetimi, Katılım için dernek resmi üyeleri 500 TL, dernek üyesi olmayanlar için 650 TL ücret ödeneceğini, Ön lisans, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine üye fiyatı üzerinden %20 indirim uygulanacağını açıkladı.
Kamil Uzunmehmet