KSO ödülü 2. kez MG International’ın

Kocaeli Sanayi Odası’nın (KSO) bu yıl 13.kez düzenlediği Çizgi Üstü Sektörel Performans ödül töreninde GOSB firmalarından MG International Fragrance Company ‘‘Büyük Ölçekli Kuruluş” kategorisinde ikinci kez ödüle layık görüldü.

Organizasyonda, jüri katılımcıları verimlilik, yenilikçilik, markalaşma, finansal sonuçlar, dış ticaret, topluma katkı, istihdam sağlama, çalışanların geliştirilmesi başlıklı 7 kriterde ve 360 derece değerlendirildi. Covid 19 ile mücadele sürecinde toplum sağlığı ve hijyeni için titizlikle üretimine devam eden MG International Fragrance Company, törende Kimya Sektörü ‘Büyük Ölçekli Kuruluş’ kategorisinde ikinci kez ‘Çizgi Üstü Sektörel Performans’ ödülünü MG International Fragrance Company’i temsilen CFO Enver Kurt teslim aldı.
 
TOBB BAŞKANI ONLINE OLARAK KATILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak’ın online olarak katıldıkları törene  Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’da katılarak bir konuşma yaptı. Kocaeli Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde, açılış konuşmasını Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu yaptı. Zeytinoğlu konuşmasında, bu yıl 13.sü düzenlenen Performans Değerlendirme Ödül Törenine olan ilgiden duyduğu mutluluğu dile getirerek, ülke ekonomisine katkı sağlayan firmaları ödüllendirmenin ve onları çizgi üstüne çıkarmanın öneminden bahsetti. 
 
GOSB’DA TİTİZLİKLE ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ

MG International Fragrance Company adına ödülü Ayhan Zeytinoğlu’ndan teslim alan MG International CFO’su Enver Kurt ‘‘Dünya genelinde yaşanan COVID 19 salgını nedeni ile son derece hassas bir dönemden geçen ülkemizde MG International ailesi olarak toplumumuzun sağlığı ve hijyeni için, sektörümüzün ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamaya ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi tesisimizde titizlikle üretmeye devam ediyoruz. Bu ödülü pandemi sürecinde, canla başla çalışarak üstün emek gösteren ekip arkadaşlarım ve tüm sektör üreticilerimizi temsilen alıyor ve içtenlikle teşekkür ediyorum.’’ dedi.